Pronájem laviček:

Měsíční cena pronájmu jedné lavičky závisí na počtu pronajmutých laviček a na délce pronájmu a odvíjí se od základní ceny 49,- Kč za den, tj. 1470,- Kč za měsíc za jednu lavičku (cena bez DPH). Poskytujeme množstevní slevy - při objednávce nad 30.000 Kč bez DPH je sleva 10%, při objednávce nad 50.000 Kč bez DPH sleva činí 15% atd. 

 

Lavičky jsou jedním z významných reklamních médií v Praze 8, která jsou v neustálém kontaktu s cílovou skupinou v reklamě oslovených uživatelů, a to díky svému strategickému umístění na frekventovaných místech veřejného prostranství, tedy všude tam, kudy denně projdou stovky místních obyvatel, tranzitních cestujících a návštěvníků. Městská část Praha 8 je druhou nejlidnatější městskou částí hlavního města a dále velmi významným cílem tisíců zaměstnanců a návštěvníků. Díky husté síti, která zahrnuje více než 250 laviček, tak můžete být ve velmi intenzivním kontaktu s Vaší referenční skupinou. Pronájem reklamních míst laviček zajišťuje organizace Osmá servisní, a.s.

 

Lavičky jsou přirozenou součástí městského veřejného prostoru a Vaše reklama na nich bude působit přirozeně. Interakce s koncovým uživatelem probíhá díky lavičkám příjemnou formou bez negativních pocitů, které jsou často vyvolané jinými způsoby reklamního sdělení.

 

Pokud si pro Vaši reklamu vyberete reklamní lavičky, můžete počítat s jejich pomocí při Vaší cestě k cílovému uživateli.