úterý, 05 září 2023 00:00

Efektivní způsob propagace

Napsal(a) 
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

V naše portfoliu je více než 250 laviček, které inzerentům poskytují jedinečnou příležitost realizovat efektivní reklamní kampaň na území Praha 8.

Reklamu zajišťuje společnost Osmá servisní, a.s.

Lavičky jsou jedním z významných reklamních médií v Praze 8, která jsou v neustálém kontaktu s cílovou skupinou v reklamě oslovených uživatelů, a to díky svému strategickému umístění na frekventovaných místech veřejného prostranství, tedy všude tam, kudy denně projdou stovky místních obyvatel, tranzitních cestujících a návštěvníků. Městská část Praha 8 je druhou nejlidnatější městskou částí hlavního města a dále velmi významným cílem tisíců zaměstnanců a návštěvníků. Díky husté síti, která zahrnuje více než 250 laviček, tak můžete být ve velmi intenzivním kontaktu s Vaší referenční skupinou. Pronájem reklamních míst laviček zajišťuje organizace Osmá servisní, a.s.

Lavičky jsou přirozenou součástí městského veřejného prostoru a Vaše reklama na nich bude působit přirozeně. Interakce s koncovým uživatelem probíhá díky lavičkám příjemnou formou bez negativních pocitů, které jsou často vyvolané jinými způsoby reklamního sdělení.

Pokud si pro Vaši reklamu vyberete reklamní lavičky, můžete počítat s jejich pomocí při Vaší cestě k cílovému uživateli.

Číst 1360 krát Naposledy změněno středa, 03 leden 2024 09:31

Související položky (podle značky)

Více z této kategorie: Pronájem reklamních ploch »